milka - komentarze


No więc. Jest problem. No może nie problem. Ale pewna sprawa. Rzecz. Związana z tym oto właśnie blogiem. Otóż... przenoszę go. Bo strasznie denerwuje mnie ten serwis. Nie chcę go zbyt oczerniać, bo znam gorsze. Ale... No... Są również lepsze. I jednym z nich jest serwis myLog. I na nim właśnie będę od teraz opisywać moje życie, sprawy, które będą mnie nurtowały. Czyli to, co dotychczas robiłam tutaj. Także... Powodzenia, Madzialenko, dalej na tym serwisie, oby Ci się powodziło. Dziękuję Tobie, jak i Magdzie, Izie, Basi oraz wszystkim innym, którzy podnosili mnie na duchu, wspierali kiedy tego potrzebowałam i... proszę Was, a nawet błagam, na kolanach , abyście pomagali mi dalej. W każdy możliwy sposób :). To tyle.


Aha! Adres! Oh... to już nie te lata... Skleroza daje o sobie znać. Choć nie boli...
Tadaaam!!!

Byłam Aniołem...

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
12.06.2005 :: 17:01 :: dcu109.neoplus.adsl.tpnet.pl

nea_oreiro

Hejka lubisz mode. Gwiazdy i ich style wpadnij do mnie na bloga. http://moda-i-style.blog.onet.pl
Zostaw komentarz z adresem bloga a będziesz u mnie w linkach. Możesz też napisać jakiej gwiazdy mam opisać styl. Pozdro
Talk.pl :: Wróć