milka - komentarze


Gubię się w tym htmlu... Wstawiam jakieś kody, które nie chcą działać. Jedna notka jest na czarno, druga na biało... Ssuper.


Chciałam napisać coś sensownego, ale jakoś nie wychodzi mi to zbytnio... Z resztą, to nic nowego.


Usunęłam już archiwum z drugiego bloga. I od wakacji piszę tam pamiętnik jakiejś typiary z Hogwartu. Nie wiem jak to wyjdzie, ale mam dużo pomysłów. Najpierw założę hasło, na razie, w czasie "przerwy technicznej"... Znalazłam już szablon, który wstawię, zrobię jeszcze button i coś popróbuję z tym kodem hytymyly.

Doszłam do wniosku, że jedyny powód, dla którego żyję (oprócz przyjaciół i rodziny) to siatkówka. Może nie pochłania mi to aż tak dużo czasu jak jakiejś Asi, ale gram z całej swojej duszy i ze wszystkich sił, które posiadam... Jeżeli mi coś nie wychodzi, co się wcale tak rzadko nie zdarza, nie poddaję się, tylko wstaję i żyję tą grą dalej... Żyję i staram się, jak mogę. Ale niektórzy tego nie zauważają... Niektórzy zauważają tylko złe rzeczy... Rzeczy, których muszę się jeszcze nauczyć...

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
19.02.2005 :: 21:35 :: ek186.internetdsl.tpnet.pl

Iza

bardzo ładnie tu sie zrobiło. tzn. wczesniej też było fajnie, ale jestem zwolennikiem zmian dlatego mi sie tu podoba. fajnie że masz jakąś pasje. to bardzo ważne w życiu :) też lubie siatkówke ale chyba nie tak jak Ty. no i nie umiem w nią grac..:] z ludxmi zazwyczaj jest tak że zauważają zwłaszcza złe rzeczy. szukaja ideałów a sami od nich odbiegają.... mocno pozdrawiam
18.02.2005 :: 11:55 :: chello084010103049.chello.pl

czarzasta

Dziękuję za wpis w księdze strasznie mi isę miło zrobiło jak napisałaś o moich szablonach =] a co do tego że jest ich tak mało stronka działa od... chyba tygodnia więc jakoś więcej nie zdążyłam zrobić
Dziękuję Czarzasta (czarzasta.glt.pl)
17.02.2005 :: 20:23 :: ajo106.neoplus.adsl.tpnet.pl

Madzialenka

Hym, dasz radę ;). Widze, ze Twój blog odbył kurację odświeżającą (jeśli moge to tak nazwać ;)). Ślicznie, podoba mi się.
Rozumiem koniec notki...ja podobnie się czuję ( chyba glownie przez rodzicow...). nom, dziekuje ze dodalas mnie do linków ;). Postaram się uczynic to samo :P. to trzym się i dzieki for all :P
Talk.pl :: Wróć