milka - komentarze


Nienawidzę!! Nie znoszę!! Nie cierpię chemii!!!!! Jutro mam sprawdzian za 20 punktów, w piątek poprawę i nic kompletnie nie kumam. Ania dzisiaj próbowała mi wytłumaczyć, ale ja nie mogłam się skoncentrować na tym, co mówi. Nic kompletnie nie rozumiem. Nic. Zero. I za cholerę nie mogę pojąć! Fajnie... Będę miała 2 na semestr... Super... Po prostu skaczę z radości.

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
07.01.2005 :: 12:59 :: ajp129.neoplus.adsl.tpnet.pl

madzialenka

heja , to znow ja...z pytaniem.Ja jestem komletnie zielona w prowadzeniu bloga. Wiec pytanie brzmi: dalas mi ta str, prawda, toi zalozmy ze wybralam kursor i on ma swoj kod, ale ja nie wiem gdzie ten kod wkleć ;/;/.Plisss, błagam, pomóż ;)
05.01.2005 :: 22:20 :: aiw35.neoplus.adsl.tpnet.pl

madzialenka

P.S. aa i chemią sie nie martw, u mnie nie lepsza sytuacja z tego przedmiotu ;) papa
05.01.2005 :: 22:19 :: aiw35.neoplus.adsl.tpnet.pl

madzialenka

hejka! dzięki wielkie za tą stronke, zaraz ją przejrze. Na Twoje życzenie dodałam nr mojego gadulca ;D. Jak cos to pisz, chętnie pogadam ;). Ja nie mam dużego doświadczenia w prowadzeniu..bloga ;/. Fajnie by było gdybym czasem mogła sie ciebie spytac co i jak bo widzę że ty na pewno masz większe pojecie o tym niż ja.papa bużka do następnego
05.01.2005 :: 21:53 :: ale222.internetdsl.tpnet.pl

madzia140

cześć! W jakim konkursie chciałabyś wziąść udzial? Wejdz i zaglosuj na konkurs na moim blogu www.madzia140.talk.pl a przy okazji możesz się zglosić! Twoj blog jest bardzo fajny, a przecież zawsze są szanse na wygraną!
Talk.pl :: Wróć