milka - komentarze


Dawno tu nic nie pisałam, a to może dlatego, że net mi nawalał przez jaki¶ czas, i działa dopiero teraz. Tak wła¶ciwie, to nie wiem o czym mam pisać. Hmm... W sobotę na treningu byłam tylko ja, Pola i Agata. Super... Takiej męczarni z trenerem jeszcze nigdy nie przeżyłam... I mam nadzieję, że nie przeżyję. Dzisiaj na treningu wprawdzie nie byłam, bo miałam salę, ale będę w czwartek i założę się, że trener nie da za wygran± z moimi zagrywkami... A w niedzielę znowu mecze. Tym razem w Wejcherowie. Pewnie jadę...

Nic więcej nie będę pisać, bo zbytnio nie mam co... A rozpamiętywać cały poprzedni tydzień, czy nic się nie wydarzyło, to nie mam czasu, bo muszę trochę napisać interpretacji obrazu van Gogha (chciałabym tak malować!) na plastykę i mam zamiar wcze¶niej zasn±ć.



Imię:


Wy¶wietlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
09.12.2004 :: 21:28 :: host-81-190-9-150.gdynia.mm.pl

Megan Potter

Wreszcie tu trafiłam.... juhhu. po metodach trud i błędów. Pewna panna z 2c podała mi adresik, czytałam juz kilka noteczek. Dziwnie się czyta... Tzn nie że Ľle piszesz, ale dziwnie się czyta blogi takiego znjomego z którym się widzisz na codzień W k±zdym b±x razie Pozdowienia

to ta wyrodna siostra Jamesa Pottera i koleżanka z klasy!!

Megan Potter vel Madzialena vel Nazgul vel ostatni sługa Saurona vel twój mistrz :-D

29.11.2004 :: 22:16 :: bmu64.neoplus.adsl.tpnet.pl

mycha

Siema. Fajowy blogu¶! Wpadnij do mnie i też zostaw po sobie komcia!!! www.mycha.talk.pl Pozdróffka narka

Talk.pl :: Wróć